*
*

P. Kriščiūno vairavimo mokykla, siekdama gerinti teikiamas paslaugas, visada atvira pasiūlymams, pagyrimams ir skundams. Prašome skirti šiek tiek savo laiko ir užpildyti šalia esančią anoniminę atsiliepimų formą. Būtume dėkingi tiek už pagyrimus, tiek už skundus. Pasistengsime taisyti iškilusias problemas, o už pagyrimus iš anksto dėkojame.

Dėmesio: Anketa yra anoniminė ir jokie jūsų duomenys nėra renkami. Mums svarbi jūsų nuomonė.


Roberta

2019-08-12

Noriu padėkoti instruktoriui Rimšai už pastangas ir begalinę kantrybę mokant mane vairuoti, už pozityvumą bei padrąsinimus kai labiausiai to reikėjo. Šio instruktoriaus dėka supratau, kad TIKRAI galiu vairuoti
		</div>
			<div class=

Einaras

2019-05-08

Rekomenduoju. Šiandien išlaikytas mokyklinis egzaminas, laukia Regitra. Ypatingas dėkui mokytojui Jonui Pečiuliui uz gerą parengimą.

Lida

2019-03-05

Noriu padėkoti instruktoriui G.Rimšai už vairavimo pamokas, kurios buvo naudingos. Instruktorius, kurio dėka nejaučiau streso vairuojant, vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Didelis ačiū.

Vakaris

2019-02-27

Nuostabi mokykla! Manau, kad Šiauliuose, ši mokykla geriausia!

 

Greta

2019-01-26

Pati nuoširdžiausia ir didžiausia padėka P. Kriščiūno vairuotojų ruošimo įmonės teorijos mokytojui Vaclovui Bagavičiui už paprastai, gyvenimiškai paaiškintas kelių eismo taisykles ir vairavimo instruktorei Jadvygai Strelcovienei už kantrybę, (pasi)tikėjimą ir patarimus, padėjusius tiek fiziškai, tiek emociškai pasiruošti egzaminui "Regitroje". Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto - ačiū Jums už Jūsų atsidavimą darbui. Sėkmės ruošiant naujus vairuotojus!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9


Pasitikrinkite savo KET žinias prieš teorinį VĮ Regitra egzaminą spresdami naujausius KET testus internetu.
Plačiau apie KET testai 2019 internetu


Mokėdami už vairavimo mokyklos kursus pasinaudokite Lyoness lojalumo programa ir susigrąžinkite dalį savo sumokėtų pinigų. Plačiau apie tai skaitykite www.lyoness.lt