A1 kategorijos vairavimo kursai

Vairavimo kursai eksternu: 220 €
Vairavimo kursai su teorija: 240 €

Asmenys sulaukę 24 metų amžiaius ir turintys bent  2 metų B kategorijos vairavimo stažą gali įsigyti teisę vairuoti A1 kategorijos motociklus be egzaminų "Regitroje".
Vairavimo mokykloje reikės atlikti 6 mokymo valandų (3 važiavimai po 1,5 val.) praktinio vairavimo kursą.
Mūsų vairavimo mokykla apie atliktus mokymus informuos "Regitrą", o Jums "Regitroje" tereikės pasikeisti vairuotojo pažymėjimą kuriame bus įrašomas atitinkamas kodas nurodantis, kad galite vairuoti A1 kategorijos transporto priemones.
Tokių kursų kaina: 150


Egzaminuose VĮ "Regitra" savo mokiniams suteikiame visas reikalavimus atitinkančias apsaugas.


Papildomos vairavimo pamokos

Registruotis į A1 kategorijos vairavimo kursus

Teisė vairuoti suteikiama nuo 16 metų.
A1 kategorija suteikia teisę vairuoti ir AM kategorijos transporto priemones.
Eksternu gali mokytis asmenys, turintys ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir VĮ "Regitra" išlaikę teorijos egzaminą. Vairavimo mokykloje privalomas praktinio vairavimo mokymo kursas.

Už kursus galite atsiskaityti lizingo būdu, dalimis grynaisiais arba mokestiniu pavedimu pilnai atsiskaitant iki mokymo pabaigos.

A1 kategorijos vairavimo kursų informacija

A1 kategorijos vairavimo kursai:
Teorijos mokymo kurso trukmė – 40 val.
Praktinio vairavimo mokymo kurso trukmė – 10 val.

Reikalingi dokumentai:
1. Asmens tapatybės kortelė arba pasas.
2. Pažyma iš VĮ "Regitra" apie išlaikytą teorijos egzaminą , kai asmuo nori mokytis eksternu.

A1 kategorijos vairavimo kursai: motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125 cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW /kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW.
Triratis - triratė motorinė transporto priemonė su simetriškai išdėstytais ratais, kurios vidaus degimo variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm³ ir (arba) didžiausias projektinis greitis didesnis kaip 45 km/h.

Daugiau informacijos telefonu (8 - 41) 52 40 40, mob. tel. (8 - 612) 512 00, rašyti el. paštu: info@vairuokime.lt arba užsukti į mūsų mokyklą adresu Varpo g. 22, Šiauliai.


Pasitikrinkite savo KET žinias prieš teorinį VĮ Regitra egzaminą spresdami naujausius KET testus internetu.
Plačiau apie KET testai 2020 internetu


Mokėdami už vairavimo mokyklos kursus pasinaudokite Lyoness lojalumo programa ir susigrąžinkite dalį savo sumokėtų pinigų. Plačiau apie tai skaitykite www.lyoness.lt