*
*

P. Kriščiūno vairavimo mokykla, siekdama gerinti teikiamas paslaugas, visada atvira pasiūlymams, pagyrimams ir skundams. Prašome skirti šiek tiek savo laiko ir užpildyti šalia esančią anoniminę atsiliepimų formą. Būtume dėkingi tiek už pagyrimus, tiek už skundus. Pasistengsime taisyti iškilusias problemas, o už pagyrimus iš anksto dėkojame.

Dėmesio: Anketa yra anoniminė ir jokie jūsų duomenys nėra renkami. Mums svarbi jūsų nuomonė.


Brigita

2020-11-12

Noriu padėkoti nuostabiausiam instruktoriui Gendrūtui Rimšai. Ačiū už begalinę kantrybę, žmogiškumą ir palaikymą, didžiausios rekomendacijos! Puiki mokykla, suteikė visokeriopą pagalbą laikantis teises. Didelis Ačiū!

Irma

2019-11-22

Egzaminas išlaikytas! Dėl visko turiu būti dėkinga, G. Rimšai, geresnio instruktoriaus nemanau ar būtų galima rasti, ačiū, jums, už jūsų kantrybę, bei palaikymą! Sėkmės ateityje!

Orinta

2019-10-10

Be galo dėkinga teorijos mokytojui Kęstučiui Padgureckui bei instruktorei Rimai Tamoševičiūtei! Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto.

Roberta

2019-08-12

Noriu padėkoti instruktoriui Rimšai už pastangas ir begalinę kantrybę mokant mane vairuoti, už pozityvumą bei padrąsinimus kai labiausiai to reikėjo. Šio instruktoriaus dėka supratau, kad TIKRAI galiu vairuoti
		</div>
			<div class=

Einaras

2019-05-08

Rekomenduoju. Šiandien išlaikytas mokyklinis egzaminas, laukia Regitra. Ypatingas dėkui mokytojui Jonui Pečiuliui uz gerą parengimą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Pasitikrinkite savo KET žinias prieš teorinį VĮ Regitra egzaminą spresdami naujausius KET testus internetu.
Plačiau apie KET testai 2021 internetu